دیگر وقت آن فرارسیده : هر وب سایتی نیاز به SSL خواهد داشت+اینفوگرافی

سلام به تمام مشهدهاستی های عزیز.وقت بخیر. بسیاری از شرکت ها و بزرگان وب دارند در موردش صحبت می کنند و پیغام خودشون را با صدای بلند و واضح به گوش شما میرسونند که : هر وب سایتی نیاز به حداقل امنیت و استانداردهای رمزنگاری دارد.وقت اون رسیده که وجود SSL / TLS ها را برای وب سایت های تجاری و دیگر وب سایت هایی که اطلاعات کاربران خود را جمع آوری میکنند لازم و ضروری بدونیم.درواقع کوچ به امنیت 100 درصدی شروع شده.

 

اگر شما صاحب یک وب سایت هستید ، مشتریان و کاربران از شما راهنمایی و پشتیبانی میخواهند تا به بهترین تجربه استفاده از وب برسند و همچنین به اونها اثبات بشه امنیت سایت هاشون در آینده تضمین شده است.شما که نمی خواهید از این پدیده نوظهور که به سرعت هم در حال اتفاق افتادن هستش با ازدست دادن کاربران تان متضرر بشید؟؟

امنیت 100 درصدی بوجود اومده و هیچ جایی برای اما و اگر وجود نداره! و اینجا یه سوال پیش میاد که : آیا بزودی مشتریان شما را ترک خواهند کرد و به رقیب خواهندپیوست؟

اگر بحرف ما خیلی اطمینان ندارید ، صحبت شرکت های سرآمد در وب را گوش کنید که چه میگویند…

 

[su_label type=”warning”](( برای بزرگ نمایی بر روی تصویر کلیک کنید )) [/su_label]

 

دیگه وقتشه!کلیک کنید : 👇👇👇👇

[su_button url=”http://www.mashhadhost.com/ssl.html” target=”blank” style=”3d” background=”#fc212f” color=”#ffffff” size=”5″ wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: paper-plane” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]رمزنگاری در دنیای وب جهانی شروع شده است : بپائید مشتریان خود را از دست ندهید![/su_button]

 

 

[su_button target=”blank” style=”glass” background=”#fa4585″ size=”8″ wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: shopping-cart”” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]در صورتی که هرگونه سوال و یا نظری در مورد گواهینامه های SSL ، شیوه فعال سازی و یا نحوه سفارش داشتید ازطریق فرم زیر درمیان بگذارید [/su_button]