پاسخ به نگرانی کاربران در رابطه با اعمال محدودیت توسط هاست کنترل (ریسلو)

مدیر مشهدهاست

اخباری مبنی بر تحریم دامنه های ایران توسط هاست کنترل یا ریسلو در اینترنت پخش شده که حجم بسیاری از کاربران ما را نگران کرده و سوالات فراوانی در مورد این اطلاعیه و خبر ایجاد شده است که لازم دانستم توضیحاتی در رابطه با این خبر برای مشتریان گرامی داشته باشم :

 

هاست کنترل چه می گوید ؟

متن خبر اینجاست :  https://kb.hostcontrol.com/Policy_restrictions

محدودیت های جدید ریسلو ( هاست کنترل ) که خلاصه  مهمترین قسمتهایش را برایتان ترجمه کرده و در پایین می آورم :

محدودیت های جدید ریسلو که بر نمایندگان فروش، مشتریان و مخاطبین کشورهایی اعمال می شود که در تحریم جامعه جهانی هستند ( که ایران هم جز این کشورها میباشد )
بررسی تراکنش ها
در روز سه شنبه ۱۸ جولای ۲۰۱۷ ، بررسی خودکار تراکنش ها و اطلاعات تماس در پلت فرم ما انجام می شود. تراکنش ها فقط زمانی می توانند با موفقیت به اتمام برسند که مطابق با محدودیت های ذکر شده ی پیش رو بوده و درستی آنها تایید شده باشد. از این روز به بعد، همه ی مخاطبین و محصولاتی که در این بررسی رد شده باشند معلق می شوند. تمدید اعتبار این محصولات بدون درنظر گرفتن اطلاعات تماس در زمان تمدید اعتبار قطعی، امکان پذیر نیست.
 این مساله پیامدهایی را برای همه ی نمایندگان فروش و مشتریان در همه سطوح از حساب کاربری شما خواهد داشت. لطفا نمایندگان فروش و مشتریان خود را از این مهم مطلع سازید.
پیامدها
مرحله اول :  از ۱۸ جولای ۲۰۱۷ (سه شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۶ ) ، نمایندگان فروش، مشتریان و مخاطبین مشمول این محدودیت ها، نمی توانند:
•    حسابهای کاربری جدیدی ایجاد کنند
•    محصولات جدیدی ایجاد کنند
•    نام های دومین را به پلت فورم ما انتقال دهند
مرحله دوم :  از ۱۸ آگوست ۲۰۱۷ (۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ) , قیمت گذاری سرویس ها و محصولات به شکل قابل توجهی افزایش خواهد یافت.
•    تمدید اعتبار محصولات موجود
•    گرفتن دومین ها بعد از دوره ی بازخرید
مرحله سوم :  از ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۷ آبان ۱۳۹۶ ) ،
•    محصولات فعلی را تمدید کنند
•    موجودی حساب کاربری شان را افزایش اعتبار دهند

 

 

این محدودیت ها شامل مشهدهاست می شود ؟

در یک کلمه باید بگویم خیر !

و با افتخار به اطلاع مشتریان گرامی برسانیم که مشهدهاست با تدبیر و پیش بینی چنین مشکلاتی و آینده نگری که از قبل انجام شده ، بطور مستقیم  با مشخصات حقیقی نیوزلندی با این شرکت قرارداد دارد و این محدودیت ها در اکانت مشهدهاست اعمال نشده است و براحتی می تواند دامنه های نمایندگان و مشتریان خود را مدیریت کند .  اما از آنجایی که دامنه ها در مشهدهاست بصورت خودکار ثبت شده و تعدادی زیادی از دامنه های با مشخصات ایرانی ثبت شده ، هاست کنترل به ما اجازه نخواهد داد که تنها دامنه هایی که با مشخصات ایرانی ثبت شده است را در همان مکان تمدید شود و ما جهت تمدید دامنه های شما را به مکان جدید انتقال خواهیم داد .  بنابراین تنها توصیه ما به شما مشتریان گرامی این است که حداقل ۳۰روز مانده به تاریخ انقضای دامنه ، جهت تمدید دامنه اقدام نمایید .

 

افراد و شرکت های سودجو و فرصت طلب و توصیه مشهدهاست 

متاسفانه دیده شده افراد یا شرکتهایی از این خبر به نفع خود بهره برداری کرده و بجای ارایه راهکار و راهنمایی ، آنها را برای انتقال دامنه به سمت شرکت خودشان مجاب و تشویق می کنند . مشهدهاست توصیه می کند که شما به این افراد فرصت طلب پاسخ منفی داده و تجربه نشان داده است که اینگونه افراد یا شرکتها نمی تواننند مورد اعتماد باشند  . لذا موضوع را به مشهدهاست واگذار کنید و دامنه خود را نزد مشهدهاست ایمن نگه داشته و از آن محافظت کنید . مشهدهاست جز معدود شرکتهایی است که علاوه بر سابقه و تجربه ۱۴ ساله در زمینه ثبت دامنه ، با بیش از ۱۰  نمایندگی مستقیم از رجیسترارهای مختلف دنیا ، بهترین گزینه جهت  حفظ دامنه شما انتخاب خواهد کرد .

در پایان تصویر پاسخ جالب یکی از مشتریان مشهدهاست به این ایمیلهای تبلیغاتی و گول زننده را  برایتان می گذارم . مفتخریم که مشهدهاست چنین مشتریان وفاداری دارد و سوگند خواهیم خورد که تمام تلاش خود را در پاسخ به اعتماد شما مشتریان گرامی بکار خواهیم بست .

 

پاسخ یکی از مشتریان مشهدهاست به یکی از این شرکتهای فرصت طلب

8
اشتراک گزاری
مدیر مشهدهاست
zarif

مدیرمشهدهاست

۶ نظر

 1. Avatar
  صالح

  ممنون از مشهدهاست بابت روشن کردن این ابهام ، من حدود ۶ سال هست با این شرکت کار میکنم و پشتیبانی و خدمات این شرکت در نوبه خود بی نظر است.

 2. Avatar

  من از آقای مهندس ظریف بابت رویکرد بسیار عالی و حرفه ای مشتری مداری شون تشکر می کنم.

  با وجود دسترسی به سرور اختصاصی به صورت مستقیم از دیتاسنترهای دیگر، اما همیشه برای ما باعث افتخار بوده با تیم ایشان همکاری داشته باشیم.

  براتون آرزوی موفقیت دارم
  فرحدل
  مدیر عامل پیامک ملی ایران

 3. Avatar

  درود بر شما

  من از آقای مهندس ظریف بابت رویکرد بسیار عالی و حرفه ای مشتری مداری شون تشکر می کنم.

  با وجود دسترسی به سرور اختصاصی به صورت مستقیم از دیتاسنترهای دیگر، اما همیشه برای ما باعث افتخار بوده با تیم ایشان همکاری داشته باشیم.

  براتون آرزوی موفقیت دارم
  فرحدل
  مدیر عامل پیامک ملی ایران

 4. Avatar
  محمدی

  با عرض سلام
  از سال ۸۹ مشتری مشهد هاست هستم و بیش از ۷۰ دامنه رو توسط این شرکت ثبت کردم و هر سال تمدید میکنم
  این شرکت واقعا حس خوب اعتماد رو به آدم میده.
  برای مجموعه مشهد هاست و مشتریانش آرزوی موفقیت میکنم.

 5. Avatar

  ضمن عرض سلام
  من چند سال هست با مشهد هاست کار میکنم و بسیار از خدمات و پاسخگویی مخصوصا پیگیری های مستقیم جناب ظریف راضی هستم و تبلیغات دروغ و اخبار اشتباه هم از شرکت های رقیب شنیدم که واقعا متاسف هستم.
  ارزوی موفقیت برای شما دارم.

  فلاحتی
  مدیر عامل گروه اموزشی لیو

 6. Avatar

  سلام بسیار سپاسگذارم از مطلب عالیتون
  موفق باشید

انصراف از پاسخ