معرفی سرویس جدید مشهدهاست : CodeGuard پشتیبان گیری در فضای ابری

حAمـــدق

سلام دوستان عزیز مشهدهاست.پشتیبان گیری در فضای ابری با سرویس جالب و جذاب CodeGuard .دیگه لازم نیست نگران از دست دادن اطلاعات سایت خودتون باشید و کافیه راحت روی صندلی لم بدید و فرمان را به CodeGuard بسپارید بطور خودکار پشتیبان گیری از سایت را برای شما در زمان هایی که شما تعیین کردید انجام میده.چطوری؟در ادامه با ما همراه باشید…

 

CodeGuard

 

هر فردی در طول زندگی‌اش ممکن است چیزهایی را گم کند. ممکن است پولتان را از دست بدهید، راهتان را گم کنید! خب، کامپیوتر هم احتمال دارد چیزی را فراموش یا گم کند. تا بحال تصور کرده‌اید که ممکن است روزی سرور سازمان یا هاست شما قفل کرده و همه اطلاعات ضروریتان از بین برود و هیچ راهی برای بازگرداندن آنها نداشته باشید؟ این اتفاق میتواند برای شما بسیار وحشتناک و طاقت فرسا باشد.

 

CodeGuard چطور کار میکند؟

 

اتصال به سایت

برای شروع ، باید ابتدا اطلاعات ftp/sftp/MySQL را به کدگارد بدهید تا اتصال به سایت شما پیدا کند.

 

بک آپ گیری اولیه

حالا کدگارد ازسایت شمابک آپ اولیه خواهدگرفت.حین انجام کار، شمامیتونیدمراحل پیشرفت کار رابصورت لحظه ای مشاهده کنید

 

مانیتورینگ

سایت شما بصورت روزانه مانیتور خواهد شد و برای هر تغییری یک ایمیل هشدار برای شما ارسال خواهد شد.

 

بک آپ گیری مجدد

کدگارد پس از مانیتورینگ بطور مداوم بارها و بارها بعد از هر تغییری در سایت شما از آن بک آپ خواهد گرفت.

 

بازیابی اطلاعات

درنهایت، شما میتوانید به آسانی با فشردن یک دکمه سایت خودتون را به ورژن قبلی بازیابی کنید.

شما بعنوان فرد مسئول در سازمان باید یک استراتژی و خط مشی مناسب برای بکاپ‌گیری تان طراحی کنید. هر چه که زمان میگذرد، افراد و شرکتها با حجم بالا و غیر قابل کنترلی از اطلاعات روبرو میشوند، که منظم‌سازی و دسته‌بندی آنها روز به روز سختتر شده و مهمتر اینکه بدون حمایت لازم رها شده‌اند. با این تفاسیر مهمترین نکته در پشتیبان‌گیری، برنامه‌ریزی برای یک استراتژی صحیح و کارآمد است، تا در گذر زمان و با بالا رفتن حجم اطلاعات، کارایی لازم را داشته باشد.

پلن های سرویس جدید CodeGuard را از طریق لینک زیر بررسی و سفارش دهید :

پشتیبان گیری در فضای ابری

5
اشتراک گزاری
حAمـــدق
حAمـــدق

من : فارغ التحصیل کارشناسی رشته ICT و فعال در حوزه IT و وبلاگ نویسی به دنیای تکنولوژی علاقه زیادی دارم و از بحث و مطالعه در مورد فناوری لذت میبرم.همیشه سعی میکنم سیاست‌ها، محصولات و خدمات‌ شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فناوری را رصد و تجزیه و تحلیل کنم.

انصراف از پاسخ