همه چیز درباره شرکت سرتوم : ثبت کننده گواهینامه امنیتی SSL دامنه IR

Certum-mashhadhost

شرکت سرتوم که با نام Unizeto Technologies SA  شناخته می شود ارائه دهنده گواهینامه امنیتی SSL و از جمله شرکت های متخصص و معتبر در این زمینه می‌باشد. این شرکت لهستانی به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت ها بوده که در حال حاضر سرویس دهی کاربران را در بیش از 50 کشور دنیا برعهده دارد.

🔶مشهدهاست با افتخار نماینده رسمی شرکت Certum در ایران🔶

ارائه دهنده انواع گواهینامه های امنیتی SSL دامنه های ir و بین المللی

سرتوم

✅ وب سایت خود را امن کنید 👍

پروتکل SSL یک استاندارد برای کد کردن اطلاعاتی می باشد که در حال مبادله میان کاربر و وب سایت شما می باشد.

شما با استفاده از این پروتکل می توانید وب سایت خود را امن کنید.

اطلاعاتی که ما بین کاربر و وب سایت شما مبادله می شوند از طریق روش های مختلف قابل شنود است این در حالی است که در صورتی که شما نسبت به نصب گواهی SSL اقدام کرده باشد اولین قدم را به درستی برای حفظ و امن نگه داشتن اطلاعات کاربر برداشته است.

شرکت Certum در زیرساخت خود از بالاترین امکانات الکترونیکی و امنیتی بهره مند بوده به طوری که سه اصل مهم امنیت یعنی محرمانگی، یکپارچگی و در دسترس بودن به طور کامل تضمین گردد. نگه داری و تولید کلید های رمز نگاری در نواحی امنیتی مخصوصی حفظ شده که امنیت را به طور کامل تضمین کرده و از آن‌ها در قبال هر گونه تصرف و سوء استفاده حفاظت می‌کند.

سرتوم
متاسفانه اکثر شرکت های صادرکننده گواهینامه SSL در چند سال اخیر  اقدام به تحریم خدمات به دامنه های IR کردند. شرکت سرتوم از معدود شرکت هایی است که خدمات صدور گواهینامه SSL به دامنه های IR را انجام می‌دهد. علاوه بر این  از مزیت های مهم شرکت سرتوم، ارائه‌ی انواع گواهینامه های OV، DV و EV به دامنه های IR در کنار دامنه های بین‌المللی است. گواهینامه SSL سرتوم از  سطح امنیتی بالا با الگوریتم رمزنگاری SHA-2، ارائه‌ی سرویس با کیفیت بالا، قیمت مقرون به صرفه و انطباق با 99 درصد مرورگر ها برخوردار است.

🔶مزایای استفاده از خدمات شرکت سرتوم :

– تنها شرکت ارائه دهنده خدمات SSL برای دامنه های ir.
– استفاده از الگوریتم های رمزنگاری بسیار امن SHA2 – 256 bit Encryption – RSA 2048
– سازگاری بر روی تمام مرورگرهای معتبر و تمام برنامه های ایمیل و وب سرور
– قابل نصب بر روی انواع سیستم عامل ها، وب سرورها، WAF ، Firewall و Exchange
– قابلیت Standard , Wild Card , Multi Domain , SAN
– قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر رقبا

❇️شرکت مشهدهاست به عنوان نماینده ی رسمی شرکت Certum❇️

امکان خرید گواهی SSL را برای کاربران ایرانی به ویژه صاحبان دامین IR فراهم نموده است.

ssl certum

[su_button url=”https://support.mashhadhost.com/cart.php?a=add&pid=618″ target=”blank” style=”3d” background=”#ff1f17″ color=”#ffffff” size=”8″ wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: hand-o-left” icon_color=”#ffffff” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]همین حالا برای خرید Certum SSL اقدام نمایید کلیک کنید[/su_button]