مهم : ورود بدون رمز به ناحیه کاربری از cpanel

Amin

در نسخه جدید ناحیه کاربری مشهد هاست در منوی تنظیمات امنیتی قابلیتی وجود داره تحت عنوان Single Sign On  که به صورت پیش فرض فعال (ON) هست و این امکان رو فراهم میکنه که اپلیکشن های معتبر و تایید شده و افراد ثالث مورد تایید شما بدون وارد کردن یوزرنیم و پسورد به ناحیه کاربریتان دسترسی داشته باشند.

به همین جهت در کنترل پنل Cpanel از قسمت های View Ticket Support و View Billing به راحتی و بدون نیاز به وارد کردن یوزرنیم و پسورد میتوانید به ناحیه کاربری خودتان دسترسی داشته باشید.

این قابلیت در نسخه های whm 54 به بالا و whmcs 6 به بالا فراهم می باشد و از آنجایی که مشهد هاست همواره در تلاش بوده از جدیدترین تکنولوژی های روز بهره گیرد , بروزرسانی کلیه سیستم ها انجام شده و میتوانید از این قابلیت جدید بهره ببرید.

فقط توجه داشته باشید در صورتی که پنل هاستینگ شما در اختیار برنامه نویس سایتتان یا اشخاص ثالث هست و نمیخواهید ایشان به سایر سرویس های موجود در ناحیه کاربریتان یا محتوا تیکت ها یا صورتحساب ها یا اعتبار ناحیه کاربریتان دسترسی داشته باشد یا به هر دلیل دیگر می خواهید این قابلیت در ناحیه کاربری خود غیرفعال باشد ، از ناحیه کاربری منوی تنظیمات امنیتی قابلیت Single Sign On رو مطابق تصویر ذیل خاموش (OFF) کنید.

 

اگر در این رابطه احتیاج به توضیحات بیشتری داشتید یا موفق به غیر فعال کردن نشدید لطفا با واحد پشتیبانی از طریق تیکت تلفن یا چت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

ار همراهی شما با مشهد هاست سپاسگزاریم.
پیروز باشید.

11
اشتراک گزاری
Amin
Amin

مشهدهاست

انصراف از پاسخ