مشهدهاست مکان حرفه ای برای ثبت دامنه

مدیر مشهدهاست

با بروز رسانی ناحیه کاربری در مشهدهاست , ثبت دامنه بصورت حرفه ای ارایه میشود.


پورتال ناحیه کاربری  و ثبت سفارشات در مشهدهاست  بروز رسانی شده است و می خواهیم برای شما از امکانات حرفه ای ثبت دامنه در مشهدهاست برایتان بگویم.


۱- جستجو بر اساس نام دامنه
در نسخه جدید پورتال کاربری , شما کافیست فقط نام موردنظر خود را جستجو نمایید . خود سیستم نام دامنه شما را با پسوندهای موجود در اینترنت جستجو کرده و به شما قیمت می دهد .عکس۱:
ثبت دامنه در مشهدهاست۲- پیشنهاد نام های مشابهدرصورتی که نام دامنه شما در قبلا ثبت شده باشد , خود سیستم نام های مشابه را به شما پیشنهاد می کند . این سیستم پیشنهاد نام در شرکت های معروف خارجی وجود دارد و در بین سایتهای ایرانی کمتر دیده شده است  .  با فلش در عکس پایین مشخص شده است :عکس۲:
پیشنهاد نام در مشهدهاست

۳-  فروش دامنه های پریمیوم اولین بار در ایران – در سایت مشهدهاست

یکی از امکانات منحصربفرد در مشهدهاست این است که دامنه های پریمیوم در سیستم جدید مشهدهاست قابل تشخیص است .
* دامنه های پریمیوم نام های رزرو شده توسط رجیسترار است که با قیمت عادی قابل ثبت نمی باشد و با قیمت بالاتر باید خریداری نمود . در خیلی از شرکتها این دامنه ها آزاد نشان نمی دهد یا اشتباها امکان ثبت را به شما می دهد که بعد از خریداری , هزینه را مجبورند به شما عودت دهند .

اما در مشهدهاست این دامنه ها قابل تشخیص است و هزینه ثبت آنرا بصورت واقعی و به ریال برای شما مشخص کرده است که شما می توانید همان لحظه بصورت آنلاین آنرا خریداری کنید .
بعنوان مثال در همان عکس شماره ۲ که در بالا گذاشتم , دامنه پریمیوم با پسوند .shop را تشخیص داده و قیمت آنرا مشخص کرده است . ( بصورت عادی همین دامنه قیمتش ۴۸۰۰۰ تومان می باشد )۴- جشنواره تخفیفات دامنه در مشهدهاست ( ارزان تر از همه جا !! )همواره رجیسترارها در طول سال روی پسوندهای دامنه خود تخفیفات می گذارند . اما  اکثر شرکتهای ایرانی دامنه را با همان قیمت عادی خودش بفروش میرسانند . مشهدهاست در تلاش است که همواره سیستم فروش دامنه خود را منطبق و بروز با تخفیفات رجیسترارهای جهانی نماید و همواره شما را از این تخفیفات بهره مند سازد . در این صورت در جشنواره تخفیفات این دامنه ها را ارزانتر از همه جا می توانید خریداری کنید و خود سیستم آن پسوندها را به شما پیشنهاد می دهد .
تخفیف ثبت دامنه در مشهدهاست

همانطور که در عکس بالا می بینید در حال حاضر تخفیفات دامنه در مشهدهاست بر روی ۷ پسوند دامنه گذاشته شده است .

 

در پایان از شما می خواهم هرگونه سوال یا پیشنهادی داشتید در بخش ارسال نظر با ما در میان بگذارید .

4
اشتراک گزاری
مدیر مشهدهاست
zarif

مدیرمشهدهاست

انصراف از پاسخ