ربات تلگرام مشهدهاست

مدیر مشهدهاست

 

خیلی از مشتریان ما اطلاع رسانی ایمیلهای ما را رابطه با تاریخ سررسید سرویسهای خود دریافت نمی کردند . تماس ها و ایمیلهای زیادی داشتیم که تقاضا می کردند که این اطلاع رسانی ها را در گوشی خود داشته باشید .

شاید بیش از یکسال هست که اطلاع رسانی از طریق سامانه پیامک ۳۰۰۰۴۹۱۰ به سیستم اضافه شده است اما هنوز گله مندی ها وجود دارد که تعدادی پیامک ها راهم دریافت نمی کنند . از آنجایی که تلگرام را خیلی افراد دارند استفاده می کنند , برآن شدیم که رباتی در این زمینه طراحی کنیم .

این ربات وظیفه اش این است که سرویسهایی که داره منقضی می شود به شما اطلاع خواهد داد . شما را با خبر خواهد کرد که کدام دومین های شما به زودی منقضی خواهد شد  . اگر تیکتی به پشتیبانی ارسال کرده باشید , به محض پاسخ به شما اطلاع خواهدداد و …

همچنین  پاسخ های از پیش آماده شده مثل آدرس شرکت – تلفن ها – خبرهای جدید – دریافت کدتخفیف و جشنواره ها و … هم برایش تعبیه شده است .  از شما دعوت می کنیم که در ربات مشهدهاست عضو شده و هرگونه پیشنهاد و یا سوالی دارید در بخش نظرات برای من ارسال کنید . همچنین بگویید چه اطلاعاتی و چه خدماتی توقع دارید که ربات به شما ارایه دهد .

 

با تشکر

4
اشتراک گزاری
مدیر مشهدهاست
zarif

مدیرمشهدهاست

انصراف از پاسخ