راهنمای انتخاب سرور اختصاصی و جستجوی منابع آن

سرور آلمان تحویل فوری

سلام به همه مشهد هاستی های عزیز.حالتون چطوره؟ 🙂 برای امروز میریم سراغ سرور اختصاصی تحویل فوری آلمان که همانطور که میدونید این مزیت را دارند که به محضی که سفارش آنلاین انجام شد سرور فورا تحویل می گردد ، منتهی این نوع از سرورها گستردگی در تنوع و حق انتخاب بالایی دارند که جهت سفارش منابع سرور برای مشتری ممکن است گاها دچار سردرگمی شوند که من در این مطلب سعی میکنم کاملا نحوه جستجو و پیدا کردن سرور مورد نظر خود را که به آن نیاز دارید به شما توضیح دهم.پس تا انتهای مطلب همراه باشید :

 

خوب زمانی که شما وارد سایت مشهدهاست شدید میتونید از منو ” سرورهای مجازی و اختصاصی ” گزینه “سرورهای تحویل فوری آلمان ” را مشاهده کنید.لینکش هم در زیر قرار میدم :

http://www.mashhadhost.com/server-ordering

 

سرور تحویل فوری آلمان

 

وقتی صفحه باز شد زیر عبارت “سفارش فوری سرورهای ویژه آلمانمیتونید بسته به نیاز خودتون در کادرهای مشخض شده منابع سرور را تهیه و جستجو نمایید :

 

adadjpg

 

  • در قسمتی که با شماره 1 مشخص شده است ، شما میتونید دقیقا حداقل منابع سروری که نیازی دارید را مشخص کنید مثلا شاید شما بخواهید به دنبال سرورهایی با حداقل 16گیگ رم باشید ، در نتیجه در کادری که برای میزان رم مشخص شده عدد 16 را وارد کرده و سپس دکمه Search را انتخاب میکنید تا جستجو انجام گیرد و در نتیجه تمامی سرورهایی که حداقل رم 16گیگ به بالا را دارند برای شما نمایش داده می شود. همانطور که مشخص است شما میتوانید جستجوی خود را بر اساس موارد دیگری نظیر میزان ظرفیت هارد دیسک ، بنچمارک سی پی یو ، حداقل تعداد هارددیسک و قیمت سرور انجام دهید.

 

  • در قسمتی که با شماره 2 مشخص شده است اما کمی شرایط متفاوت است ، چون با توجه به کادری که در این قسمت وارد شده است شما میتوانید قابلیت های جانبی که یک سرور میتواند داشته باشد را جستجو کنید ، مثلا میخواهید بدانید که کدام یک از سرورها دارای هارد راید Raid هستند ، پس زمانی که در این کادر این کلمه را جستجو نمایید ، تمامی سرورهایی که در قسمت توضیحات آنها کلمه Raid نوشه شده باشد برای شما نمایش داده میشود. لازم به ذکر است شما میتوانید توضیحات جزئی تر هر سرور را با انتخاب گزینه + سبزرنگ مشاهده نمایید.

 

  • در قسمتی که با شماره 3 مشخص شده است ، میتوانید جستجوی خود را به تفکیک منابع سرور انجام دهید ، مثلا شاید نیاز به سرورهایی که دارای CPU benchmark بالاتر از 1000 و RAM (GB) بالاتر از 16گیگ و همچنین با قیمت حداقل 120/000تومان نیاز داشته باشید ، این که در این قسمت به راحتی و با سرعت بالا میتوانید اقدام به جستجوی سرور خود نمایید.

 

توصیه هایی جهت انتخاب سرور اختصاصی :

شما در انتخاب منابع سرور خود کاملا آزاد هستید ، با اینحال موارد زیر را حتما مدنظر قرار دهید :

  1. برای سرورهای Game و Desktop پیشنهاد ما سرورهای با سی پی یو Core i7 هستند در حالیکه اگر سرور خود را برای دیتابیس سرور ، هاستینگ و یا موارد پردازشی میخواهید حتما سی پی یو سرور خود را از نوع Xenon انتخاب نمایید. ( با استفاده از جستجوی شماره 2 میتوانید این نوع از سرورها را پیدا نمایید )
  2. انتخاب نوع هارد دیسک یک سرور اختصاصی بسیار مهم می باشد بطوریکه برای سرور شدیدا هاردهای اینترپرایز Enterprise  نسبت به هاردهای معمولی پیشنهاد می گردد چون این نوع هارد ها مقاوم تر هستند و کارایی بالاتر و احتمال خرابی کمتری دارند ( در نتیجه دردسر کمتری برای شما ایجاد می نمایند!) ولی هاردهای معمولی سریع تر خراب میشوند و عمر کوتاه تری دارند.

 

با اینحال و با توجه به موارد بالا امیدوارم توانسته باشم کمکی به انتخاب شما در انتخاب سرور مورد نظرتون بکنم. شاد باشید 🙂