دیگر وقت آن فرارسیده : هر وب سایتی نیاز به SSL خواهد داشت+اینفوگرافی

حAمـــدق

سلام به تمام مشهدهاستی های عزیز.وقت بخیر. بسیاری از شرکت ها و بزرگان وب دارند در موردش صحبت می کنند و پیغام خودشون را با صدای بلند و واضح به گوش شما میرسونند که : هر وب سایتی نیاز به حداقل امنیت و استانداردهای رمزنگاری دارد.وقت اون رسیده که وجود SSL / TLS ها را برای وب سایت های تجاری و دیگر وب سایت هایی که اطلاعات کاربران خود را جمع آوری میکنند لازم و ضروری بدونیم.درواقع کوچ به امنیت ۱۰۰ درصدی شروع شده.

 

اگر شما صاحب یک وب سایت هستید ، مشتریان و کاربران از شما راهنمایی و پشتیبانی میخواهند تا به بهترین تجربه استفاده از وب برسند و همچنین به اونها اثبات بشه امنیت سایت هاشون در آینده تضمین شده است.شما که نمی خواهید از این پدیده نوظهور که به سرعت هم در حال اتفاق افتادن هستش با ازدست دادن کاربران تان متضرر بشید؟؟

امنیت ۱۰۰ درصدی بوجود اومده و هیچ جایی برای اما و اگر وجود نداره! و اینجا یه سوال پیش میاد که : آیا بزودی مشتریان شما را ترک خواهند کرد و به رقیب خواهندپیوست؟

اگر بحرف ما خیلی اطمینان ندارید ، صحبت شرکت های سرآمد در وب را گوش کنید که چه میگویند…

 

(( برای بزرگ نمایی بر روی تصویر کلیک کنید ))

 

دیگه وقتشه!کلیک کنید : 👇👇👇👇

 

 

11
اشتراک گزاری
حAمـــدق
حAمـــدق

من : فارغ التحصیل کارشناسی رشته ICT و فعال در حوزه IT و وبلاگ نویسی به دنیای تکنولوژی علاقه زیادی دارم و از بحث و مطالعه در مورد فناوری لذت میبرم.همیشه سعی میکنم سیاست‌ها، محصولات و خدمات‌ شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فناوری را رصد و تجزیه و تحلیل کنم.

انصراف از پاسخ