تکنیک سئو : چطور مطمئن شوم سایت من در گوگل ایندکس شده است؟

مشهدهاست

سئو و سئو و سئو…این دغدغه اصلی تمامی مدیران وب سایت ها خصوصا سایت های فروشگاهی می باشد که چطور میتوانند بیشتری استفاده را از بهینه سازی سایت و در نتیجه بهبود رتبه و تاثیر در افزایش بازدید و ترافیک وب سایت خود داشته باشند.بی شک یکی از پارامترها برای رسیدن به موفقیت همین بهینه سازی سایت هستش ، اما باید به شما بگم که همه چیز نیست.شما باید بتونید سایت خودتون را هم به درستی به گوگل معرفی کنید ، گوگل هم به درستی سایت شما را ایندکس کرده و در نتیجه جستجوها نمایش دهد.

 

پس معرفی سایت به گوگل و مطمئن شدن از اینکه ایندکس سایت ما در گوگل به درستی نیز انجام شده هم مهم است.اما چطور از این موضوع اطمینان پیدا کنیم؟در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

[su_label type=”success”]عموم مردم سئو را به دلایل زبر مورد توجه قرار می دهند : [/su_label]

• سئو ترافیک رایگان زیادی را روی وب سایت شما می آورد که شامل تبلیغات کلیکی نمی شود.
• حتی شرکت هایی که تبلیغات گوگل را انجام می دهند، بخش بزرگی از ترافیک های جستجو را از دست می دهند. حدود 70 درصد مردم روی نتایج ارگانیک جستحوی گوگل در مقایسه با تبلیغات کلیکی کلیک می کنند.
• کاربران اینترنتی به نتایج ارگانیک سرچ گوگل اعتماد بیشتری می کنند.
قبل از آنکه شما از یک شرکت سئو که به طور حرفه ای خدمات بهینه سازی سایت را انجام می دهد استخدام کنید. از شما تقاضا داریم که متوجه باشید گوگل چگونه کار می کند، چه مطالبی به عنوان راهنمای وبمستر گوگل بیان می شود؟ چگونه موتورهای جستجو کار می کند؟
وقتی شما پشت کامپیوتر یا لپ تاپ شخصیتان نشسته اید و در صفحه گوگل هستید، با لیستی از سایت ها در هر زمینه ای مواجه می شوید. چگونه گوگل صفحه ای را که مطابق با جستجوی شما هست پیدا می کند؟ و چگونه نتایج جستجو را تعیین می کند؟

 

 

[su_label type=”important”]گوگل را مطمئن سازید که درباره وب سایت شما می داند :[/su_label]

برای اینکه مشاهده کنید که آیا گوگل دریاره وب سایت شما می داند، کافی است به این شکل جستجو کنید:

[site:parsico.net]
اگر صفحاتی از سایت شما نشان داده شد مشخص می شود که قبلا توسط گوگل ایندکس شده اند. اگر به نمایش گذاشته نشده بود ، پس سایت شما ایندکس نشده است و یا اینکه هنوز گوگل آن را کشف نکرده است. بنابراین شما باید این صفحات وب سایت را با گوگل آشنا سازید :
http://www.google.com/submityourcontent/website-owner

 

[su_label type=”warning”]ابزار گوگل وبمستر :[/su_label]

گوگل وبمستر در نتایج جستجوی شما تاثیر مثبتب خواهد داشت و باعث افزاش رتبه شما در موتور جستجوی گوگل خواهد شد. گوگل وبمستر برای شما گزارش های جزئی درباره صفحات ایندکس شده در گوگل فراهم می کند. برای شروع به کار آن، باید به لینک زیر مراجعه و ثبت نام کنید :
https://www.google.com/webmasters/tools
[su_button target=”blank” style=”glass” background=”#fd3544″ size=”8″ wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: shopping-cart”” text_shadow=”0px 0px 0pxx #000000″]پایدار و برقرار باشید 🙂  در صورتی که این مطلب برای شما مفید بوده ، لطفا لایک نموده و دیدگاه خود را در بخش نظرات ثبت نمایید.[/su_button]

2 دیدگاه

  1. با تشکر از مطلب خوبتان

  2. ممنونم از وب سایت عالیتون
    بسیار مفید بود سپاس

دیدگاه ها بسته شده است