اهمیت بالای تولید محتوا برای کسب و کارهای اینترنتی

content-generatig

تولید محتوا کاربردهای متفاوتی در حوزه‌های مختلف و به خصوص در روش‌های نوین بازاریابی دارد. امروزه بازاریابی محتوایی و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا اصطلاحا سئو (SEO) از اساسی‌ترین و اثربخش‌ترین روش‌ها و رویکردهای دیجیتال مارکتینگ جهت جذب مخاطب و افزایش فروش هستند.

اساس کار بازاریابی محتوایی اینست که شما با تولید محتوا های جذاب، مخاطبان مورد نظرتان را به سمت خدمت یا محصولی که ارائه می‌دهید جذب نمایید. شما می‌توانید این محتواها را (که می‌توانند به صورت یک پست متنی باشند، یا به صورت یک کتاب الکترونیکی، یا یک اینفوگرافیک، یا یک تیزر ویدئویی، یا….) از طریق رسانه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید و آنها را به بررسی محصول یا خدمت خود ترغیب نمایید.

[su_button target=”blank” style=”3d” background=”#17c0ff” color=”#ffffff” size=”5″ wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: hand-o-left” icon_color=”#ffffff” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]امروزه داشتن یک وبلاگ فعال برای کسب و کار ها (که می تواند بخشی از وبسایت کسب و کار باشد)، از ضروریات حضور هر کسب و کاری در فضای اینترنت است.[/su_button]

شما علاوه بر بهینه کردن سایت خود برای موتورهای جستجو با رعایت نکات فنی و بهینه سازی کلمات کلیدی، نیاز به تولید و انتشار محتواهایی منحصر به فرد و ارزشمند متناسب با موضوعات مرتبط با کارتان در بخش بلاگ سایتتان دارید.

 

[su_label type=”info”]تولید محتوا هزینه بر است یا سودآور؟[/su_label]

شاید در ابتدا گمان کنید که هزینه ی تولید محتوا های باکیفیت هیچ گاه بر نمی گردد و عملی سود آور نیست. اما، مطمئن باشید و هیچ گاه تردید نکنید که تولید محتوا ی باکیفیت و نشر آن در کنار سایر نکات مرتبط با سئو، منجر به این خواهد شد که وبسایت شما با کلمات کلیدی مورد نظرتان در صفحه ی اول نتایج جستجوی گوگل ظاهر شود و این قطعا موفقیتی بزرگ برای کسب و کار شما خواهد بود، چرا که بعد از رسیدن به صفحه ی اول و رتبه های بالایی نتایج گوگل، گوگل را به مأمور بازاریابی خود تبدیل خواهید کرد که هر روز کاربران زیادی را به طور رایگان به سمت سایت شما هدایت خواهد کرد. جذاب است، نه؟

به این نکته توجه داشته باشید که پایه‌ی فعالیت‌هایی که در سئو سایت باید به آن بپردازید، تولید محتوا و نشر محتوای بهینه است و دیر یا زود باید برنامه‌های بازاریابی محتوایی خود را شروع کنید.

همچنین استفاده از متون خلاقانه و خاص، در بسیاری موارد، اثربخشی پیام و تلاش‌های تبلیغاتی شما را چندبرابر می‌کند. به عنوان مثال فرض کنید به جای یک متن ساده، یک لطیفه یا یک متن احساسی را برای انتقال پیام خود به مخاطبانتان به کار گیرید.

به طور کلی این کلیشه را فراموش نکنید: Content Is King

[su_label type=”warning”]تولید محتوا اختصاصی کسب و کار خود را به تیم مشهددیزاین بسپارید…[/su_label]

ما در مشهددیزاین آنچه را که برای مشتریان شما مهم است، کشف می کنیم و مطمئن می شویم که پیام شما به گوش آنها می رسد. به وفور دیده ایم که قدرت برندینگ، کسب و کارها را متحول و آن‌ها را به یک مهره ی اصلی در بازار تبدیل کرده است. تیم مشهددیزاین با اتکا به تیم توسعه و برنامه نویسی قدرتمند خود، ابزارهای بازاریابی آنلاین را توسعه می دهد و به شما نشان می دهد که چگونه از آن استفاده کنید.

[su_button url=”https://mashhaddesign.com” target=”blank” style=”3d” background=”#17c0ff” color=”#ffffff” size=”8″ wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: hand-o-left” icon_color=”#ffffff” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]ما برای انجام این کار آماده‌ایم؛ هنر ما جان دادن به ایده های شماست[/su_button]

[su_label type=”black”]هم اکنون با ما تماس بگیرید : 38185-051 [/su_label]

 

[su_button target=”blank” style=”glass” background=”#fd3544″ size=”8″ wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: shopping-cart”” text_shadow=”0px 0px 0pxx #000000″]پایدار و برقرار باشید 🙂   در صورتی که این مطلب برای شما مفید بوده ، لطفا لایک نموده و دیدگاه خود را در بخش نظرات ثبت نمایید.[/su_button]