آموزش استفاده از نرم افزار Team Viewer

نرم افزار Team Viewer یک برنامه کنترل از راه دور رایانه مبتنی بر شبکه اینترنت و یا شبکه داخلی می باشد.

توسط نرم افزار Team Viewer میتوانید از راه دور کامپیوترهای مورد نظر خود را مدیریت و کنترل کنید و به طور کامل به آنها دسترسی داشته باشید.
تنها کافیست که یک بار این نرم افزار را بر روی کامپیوترهای مورد نظر خود نصب کنید. سپس میتوانید از هر جای دنیا و با استفاده از اینترنت، به کامپیوترهای مقصد وصل شوید.

تیم مشهدهاست جهت پشتیبانی مشتریان عزیز خود علاوه بر پشتیبانی تلفنی ، ارسال تیکت و گفتگوی آنلاین این امکان را فراهم نموده است تا کارشناس فنی بتواند از راه دور و از طریق این نرم افزار پاسخگوی مشکلات کاربران خود باشد.

برای شروع ، شما میتوانید از طریق لینک زیر با توجه به سیستم عاملی که استفاده می کنید ، به صورت رایگان اقدام به دانلود این نرم افزار از وب سایت رسمی شرکت تیم ویوور نمایید :

https://www.teamviewer.com/en/download/windows

 

1

 

پس از دانلود نرم افزار TeamViewer آن را نصب نمایید ، پس انجام این مرحله با صفحه زیر رو به رو می شوید :

 

2

 

از اتصال به اینترنت اطمینان حاصل کنید ، این موضوع را میتوان از گوشه سمت چپ پایین بررسی کرد و باید چراغ سبز برای شما نمایش داده شده باشد.

صبر کنید تا نرم افزار ID و Password شما را در کادرهای مشخص شده نمایش دهد ، سپس این اطلاعات را پس از اینکه کارشناس فنی از شما درخواست کرد به او بدهید . بدین ترتیب کارشناس قادر خواهد بود به سیستم شما راه یابد و تنظیمات لازم را از راه دور برای شما انجام دهد ، شما نیز میتوانید چگونگی انجام کار را بر روی صفحه مانتیور مشاهده نمایید.

 

به همین راحتی  🙂

 

3 دیدگاه

  1. خیلی ممنون .
    واقعا پشتیبانی مشهدهاست حرف نداره . کمتر شرکت هاستینگ پیدا می شود که اینقدر برای مشتری وقت بگذاره .
    به شما خسته نباشید می گویم .

دیدگاه ها بسته شده است